Najbardziej lubiane zdjęcia barberów na Instagramie Modern Barber

Inspirujące, świeże i nieskazitelnie czyste - to tylko niektóre z przymiotników, które najlepiej opisują najbardziej lubiane na Instagramie zdjęcia barberów Modern Barber z 2020 roku. Wiemy, że nie chodzi tylko o polubienia - najważniejsze jest tworzenie pracy, którą kochasz Ty i Twoi klienci. Ale, hej, dobrze jest zobaczyć, co jest hitem wśród naszych zwolenników, prawda?

A te 10 najlepszych zdjęć z pewnością wywołało poruszenie na portalach społecznościowych... przewijaj dalej, aby dowiedzieć się, kto zdobył pierwsze miejsce.

10. Danny Douwes, współwłaściciel @reshapemenshair

Numer 10 to potrójne zagrożenie w postaci fryzury Danny'ego Douwes'a: quif, fade i beard shape-up. Schludny, czysty i łatwy do noszenia - publiczność MB go pokochała.

9. Cian McEvoy, właściciel @ExhibitSocial

Spacerując po dzikiej stronie, ten pudrowo-różowy look Ciana z Exhibit Social w Athlone, Irlandia, wywołał lawinę polubień i komentarzy.

8. Thy Barber

Ten wspaniały pompon od Thy Barber w Shoreditch w Londynie udowadnia, dlaczego są na szczycie stawki, jeśli chodzi o styl retro.

7. Mark Smith, właściciel @r.m.s_mcr_barbershop

Schludny fade i bajecznie teksturowana fryzura. Właściciel Real Mens Style w Manchesterze stworzył idealną kombinację.

6. Hołd dla Sama Walla

Wiadomość o odejściu Sama wstrząsnęła branżą, ale to było piękne, aby zobaczyć tak wiele serdecznych hołdów od przyjaciół, kolegów, a nawet tych, którzy znali Sama tylko w przelocie. Straciliśmy jednego z tych dobrych.

5. Jen Winters @phonyponybarber

Ten genialny retro roll rocked n' rolled swoją drogę do szczytu list przebojów Insta ... dziękuję Jen Winters za wizualną rozkosz!

4. @asanunnhair współwłaściciel Mengo Male Grooming @mengo_male_grooming

Asa Nunn w stylu slicked back, warstwowy look udowodnił, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody.

3. Ben Reynold @benreynolds_hunstman

Zobaczcie, jak wyglądała ta stylizacja! Praca Bena Reynoldsa była precyzyjna, schludna i okrzyk do wielkich umiejętności fotograficznych też. LOVE patrząc na rzeczy z nowej perspektywy.

2. @sean_the_barber_

Udowadniając, że wysokie i ciasne dostaje wyniki, ten numer z przedziałkiem z boku zgarnął polubienia, kiedy podzieliliśmy się nim w lipcu.

1. Miles O'Keefe @miles_swyd barber at @swydtattoo

Lodowata platynowa fryzura Milesa z quiffem rozświetliła naszą sieć - prawie przekroczyła próg 1k! Gratulujemy Milesowi tego spektakularnego wyglądu.

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria