Co to jest ten cały Balayage?

W ciągu ostatnich kilku lat wiele słyszymy o balayage. Co to jest? Dlaczego miałabym go chcieć? Czy to nie jest po prostu dip dye? Farby do tapirowania pojawiły się na scenie, ale Balayage był już na niej od dawna. Technika ta jest idealna dla wszystkich rodzajów włosów, a jej zalety są oczywiste. Nie wymaga dużego nakładu pracy i sprawia, że włosy wyglądają na gęstsze. Nie wspominając już o tym, że jaśniejsze włosy na dole fryzury nadają jej klimat "byłam na plaży". Czego tu nie lubić?

Nasza ekspertka od kolorów Billie Crago z naszego salonu w Islington, tak długo jak ją znam, OSZUKIWAŁA balayage, za jego łatwość w użyciu i przydatność. Poleca go tak wielu gościom, blondynkom, brunetkom, osobom o średniej i długiej długości włosów. Ona opisuje to jako bycie jak lifting twarzy!

"To daje wrażenie niskiego wysiłku, wysokiego stylu, wszystkie gwiazdy robią to w ten czy inny sposób. Dla tych z nas, które nie są obdarzone gęstymi włosami, może ona sprawić, że będą one wyglądały na gęstsze i bardziej teksturowane. Moimi gośćmi, którzy zdecydowali się na balayage są zapracowane mamy i osoby zapuszczające włosy, które nie chcą być w salonie co 6 tygodni".

Jaka jest różnica między ombre lub dip dying, a balayage?

"Balayage to bardzo wizualna technika, która jest dostosowana do danej osoby. W zależności od głębi koloru, jak dużo chcą. Ombre jest bardziej bezpośrednią techniką, która sprawia, że kolor wygląda jakby "wyrósł".

Zapytaliśmy ją, kto jest jej idealnym przykładem?

"Jest ich tak wiele. Oto kilka z moich ulubionych".

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria