Żel do włosów Bluebeards dla mężczyzn

Zemsta Błękitnobrodego wprowadziła żel do włosów we współpracy z organizacją charytatywną The Lions Barber Collective. 50p z każdej sprzedanej tubki jest przekazywane bezpośrednio do The Lions Barber Collective, pomagając im w podnoszeniu świadomości i zapobieganiu samobójstwom mężczyzn na całym świecie.

W opracowaniu produktu pomógł założyciel The Lions Barber Collective i wielokrotnie nagradzany fryzjer Tom Chapman. "Żel do włosów Bluebeards Revenge działa jak fantastyczny środek tnący, umożliwiając fryzjerom tworzenie schludnych sekcji i przedziałków zarówno na długich, jak i krótkich, mokrych włosach. Doskonale sprawdza się również jako produkt przed stylizacją, co oznacza, że styliści mogą nadać włosom trwałość i kształt przy bardzo niewielkiej ilości pozostałości produktu."

Bradley Wicks, rzecznik prasowy marki, powiedział: "Wnętrze naszych kartonów zostało opatrzone informacjami ratującymi życie, przekazanymi przez The Lions Barber Collective oraz znaną na całym świecie organizację charytatywną Samaritans, zajmującą się zapobieganiem samobójstwom. Po otwarciu kartonu fryzjerzy i ich klienci mogą przeczytać wszystko o dostępnym dla nich wsparciu: czy to o tym, jak zostać oficjalnym Lions Barber, czy też gdzie znaleźć odpowiednie wsparcie w walce ze stygmatyzacją związaną ze złym stanem zdrowia psychicznego mężczyzn.

"Możliwość współpracy z organizacją Samaritans, która uprzejmie zezwoliła nam na zamieszczenie swoich danych kontaktowych, aby w każdej chwili skierować mężczyzn do odpowiedniej pomocy, to atut, z którego jesteśmy bardzo dumni - to naprawdę podkreśla znaczenie informacji, które aktywnie promujemy wraz z Lions Barber Collective."

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria