Poradnik zakupu mebli do salonu kosmetycznego

  1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro Estetyka
  3. Poradnik jak kupić meble do swojego ...

Twój salon kosmetyczny powinien być miejscem, do którego ludzie chcą chodzić, aby czuć się dobrze, być otoczonym pozytywną, zrelaksowaną i zrównoważoną atmosferą; to uczucie powinno być odczuwalne zaraz po wejściu, dlatego to do Ciebie należy zadbanie o wszystkie szczegóły Twoich przestrzeni, a bardzo ważnym aspektem są meble.

Wiele osób popełnia błąd, chcąc używać kolorów swojej marki we wszystkim, nawet w meblach. Wyobraź sobie przez chwilę, że głównym kolorem Twojej marki jest fioletowy, a Ty kupujesz fioletową kanapę i masz dużo fioletu na swoim stoisku, jak myślisz, jak poczuje się Twój klient, gdy wejdzie do środka? Prawda, poczułby się przytłoczony.

Zanim powiem Ci, gdzie możesz dostać wysokiej jakości wyposażenie do swojego salonu, podam Ci kilka podstawowych wskazówek, o których warto pamiętać.

Po pierwsze, jeśli chcesz podkreślić w meblach kolory, które reprezentują markę Twojego salonu kosmetycznego, powinieneś to zrobić w bardzo delikatny sposób: użyj małych detali, lamp, poduszek lub poduszeczek, ramek na zdjęcia lub fotografii, będą to subtelne próbki, które razem tworzą lub definiują to, co jest wizerunkiem i kolorami Twojej marki.

Wszystkie kanapy, specjalne krzesła, stołki, wózki, lupy, lampy i wszystkie elementy głównych mebli, powinieneś kupić w neutralnych tonacjach; szary, biały, beżowy, ponieważ w ten sposób zawsze będziesz mógł je połączyć z resztą otoczenia i będzie to przyjemne dla oka.

Oprócz klasycznych kanap, krzeseł i taboretów, możesz dodać półki na kosmetyki do ciała i twarzy, w kolorze jasnego drewna lub białym, a także meble z półkami i szufladami na ręczniki, materiały do pracy i tak dalej.


Celem jest stworzenie harmonii w atmosferze, aby klienci czuli się dobrze i pasowali do ogólnej estetyki Twojego centrum. Postaw na minimalistyczną koncepcję wystroju, którą możesz uzupełnić o naturalne elementy, takie jak skały, kwiaty i rośliny, ilustracje lub bardzo delikatne i eleganckie czarno-białe zdjęcia. Pamiętaj, aby unikać jaskrawych kolorów, takich jak czerwony, zielony i pomarańczowy.


Na rynku znajdziesz dużą ilość różnych produktów, o różnych cenach, markach i funkcjonalnościach, dlatego zalecam przeprowadzenie wyczerpujących poszukiwań, aby dokonać właściwego zakupu. Musisz wziąć pod uwagę przestrzeń, którą dysponujesz, usługi, które świadczysz i oczywiście inwestycję, którą jesteś skłonny podjąć.


Jeśli jesteś w Europie, możesz poszukać "Material Estética" ta firma dystrybuuje wszystkie rodzaje praktycznych i profesjonalnych mebli kabinowych, gwarantują jakość swoich produktów i mają bardzo dobrą reputację w Internecie. Mają zaplecze wysyłkowe, ubezpieczenie towaru i wsparcie posprzedażowe.


"Peybell" to kolejny europejski dystrybutor oferujący szeroką gamę mebli salonowych. W Peybell znajdziesz najbardziej ekonomiczne i nowoczesne meble, od tanich stolików kosmetycznych po taborety, wózki, lupy i wiele innych.


A żebyś miał więcej opcji, jeśli jesteś w Europie; "GrupoBelleza.com" ma również duży wybór mebli i akcesoriów dla salonów kosmetycznych.


Dla Ameryki Łacińskiej, a dokładniej dla Chile, "Artipel" jest firmą, którą można łatwo znaleźć w sieci, mają składane, przenośne, elektryczne i hydrauliczne nosze, krzesła, stołki, lampy, wózki pomocnicze, drabiny noszowe, a nawet stoły do manicure i meble recepcyjne i kasjerskie.


Jeśli potrzebujesz również, jak wspomniałem na początku, mebli do organizacji materiałów, półek, szuflad i tak dalej, ludzie w "Muebles Modulares MR" są ekspertami w tworzeniu tego, czego potrzebujesz w sposób spersonalizowany i ekskluzywny, zgodnie z Twoimi wymaganiami. Przyjeżdżają do Twojej siedziby, dokonują pomiarów i produkują to, czego potrzebujesz.


Pamiętaj, że wizerunek Twojej firmy jest bardzo ważny, więc nigdy nie powinieneś go zaniedbać i zawsze starać się go poprawić. Unikaj posiadania uszkodzonych i zużytych mebli, może to generować pewne odrzucenie ze strony twoich klientów. Jeśli nie jesteś pewien co kupić, poszukaj pomocy lub porady u eksperta, ale nigdy nie inwestuj w coś, co Ci się nie podoba i co nie przypomina Twojej marki.

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria