Jak spersonalizowana aplikacja może wpłynąć na Twój salon kosmetyczny

  1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro Estetyka
  3. Jak spersonalizowana aplikacja może wpłynąć ...

W dzisiejszych czasach wiele firm zdało sobie sprawę z ogromnej wartości posiadania obecności w Internecie. Od responsywnej strony internetowej po profile w mediach społecznościowych, posiadanie kanałów i narzędzi ułatwiających kontakt z użytkownikami jest kluczowe dla wzrostu i lojalności Twojej marki. Czy rozważałeś niestandardową aplikację w App Store i Google Play? Jeśli jeszcze nie masz, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego powinieneś go mieć.

Wraz z ciągłym rozwojem technologii, ewoluowały również zachowania użytkowników: Twój dzisiejszy konsument jest mobilny. Dlatego masz obowiązek pójść w ich ślady i zapewnić im punkt kontaktowy zlokalizowany w ich rzeczywistości.

A dla Państwa, którzy stoją na czele firm takich jak salony kosmetyczne, spa i inne, zrozumienie tego scenariusza jest kluczowe. Badania pokazują, że posiadanie spersonalizowanej aplikacji jest dziś niemal koniecznością. W rzeczywistości firmy, które już ją posiadają, odnotowały wzrost wydajności o 74%, do czego należy dodać, że - spośród 500 firm, które wzięły udział w badaniu - 24% zauważyło wzrost przychodów po opracowaniu i wdrożeniu aplikacji stworzonej specjalnie na ich potrzeby.

To prowadzi nas do podstawowego pytania: jak można skorzystać z posiadania centrum estetycznego App? Zalet jest wiele i to w kilku aspektach:

  • Zwiększona wydajność. Posiadając spersonalizowaną aplikację przyspieszasz kontakt z klientem, uzyskując lepsze wyniki zarówno w relacji z odbiorcami, jak i w konwersji (sprzedaży).
  • Poprawić wizerunek swojej marki. Nie chodzi tylko o to, żeby zrobić wrażenie. Posiadanie centrum estetycznego App pozwoli Ci wykorzystać przewagę nad konkurencją, pozycjonując się na rynku jako opcja awangardowa i godna zaufania.
  • Niskie koszty wdrożenia i utrzymania. W porównaniu z innymi działaniami marketingowymi, koszty związane z posiadaniem specjalistycznej aplikacji są stosunkowo niskie. Istnieją jednak narzędzia takie jak AgendaPro, które - w ramach swoich usług - udostępniają Ci spersonalizowaną aplikację, bezpłatnie dostępną w AppStore i Google Play.
  • Poprawić doświadczenie użytkownika. Ułatwienie sprawnych i wydajnych kanałów komunikacji przekłada się na lepsze postrzeganie marki.
  • Lojalność. W wyścigu o przyciągnięcie i utrzymanie klientów, posiadanie salonu fryzjerskiego App jest dobrym sposobem na utrzymanie klientów lojalnych wobec Twojej marki, konsolidując Twoją społeczność.

Dla tych z nas, którzy zarządzają administracją salonów fryzjerskich, centrów kosmetycznych, spa, klinik lub podobnych, posiadanie specjalistycznej aplikacji może pomóc nam być bardziej konkurencyjnym i usprawnić takie aspekty jak przyjmowanie godzin czy posiadanie katalogu produktów, co przekłada się na wzrost zadowolenia klientów i oczywiście na uzyskiwane dochody.

Chociaż koszty z tym związane nie są zbyt wysokie, to jednak są narzędzia zintegrowanego zarządzania które mogą nas wesprzeć w prowadzeniu salonu fryzjerskiego, spa, gabinetu kosmetycznego lub podobnego. A jakby tego było mało, dają Ci aplikację stworzoną dla Ciebie, dostępną w AppStore i Google Play bez żadnych kosztów (tak, całkowicie za darmo).

Wsiądź na najnowocześniejszy wózek i zacznij doświadczać korzyści płynących z posiadania specjalistycznej aplikacji. Szczególnie dla tych z nas, którzy działają w branży beauty, jest to prawdziwy skok w kierunku rozwoju.

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria