Jak dbać o swój rowerek pchany?

Jazz Walia uruchomił Chill Bikes (@chillbikes) w zeszłym roku i obecnie sprzedaje na całym świecie swoje rowery o stałej przerzutce, zabawne, lekkie i wymagające niewielkiej konserwacji. Zainspirowany przez posłańców rowerowych z Nowego Jorku i urodzony w Londynie, podstawowy rower może być spersonalizowany i wykończony według specyfikacji. Tutaj Jazz dzieli się swoim know-how na temat utrzymywania swojego dwukołowego środka transportu w dobrym porządku:

Wskazówka 1 - wyrobić sobie zdrowy nawyk dokręcania śrub, wszystkich! Ciągłe użytkowanie w naturalny sposób spowoduje poluzowanie się śrub z czasem, więc miej pod ręką klucz.

Wskazówka 2 - Twoje hamulce mogą być ratunkiem na ulicach miasta, dlatego regularnie sprawdzaj linki, czy nie są poluzowane, postrzępione lub uszkodzone. Upewnij się, że blokada hamulca jest połączona z obręczą koła, a nie z oponą i w razie potrzeby ponownie ją zamontuj lub wymień.

Wskazówka 3 - jeśli stale używasz swojego roweru, będzie on wymagał odpowiedniego przeglądu co sześć miesięcy. YouTube jest doskonałym źródłem informacji o tym, jak serwisować rower, ale jeśli nie robisz nic innego, użyj smaru takiego jak WD40 do smarowania zębatek i łańcucha, ale NIE do hamulców!

Wskazówka 4 - uszkodzone pedały należy szybko wymienić, ale należy się upewnić, że są założone prawidłowo - jest pedał prawy i lewy (patrząc z pozycji siedzącej na rowerze i skierowanej do przodu). Jeśli założysz je nieprawidłowo, przekrzywisz ramię korby i odpadną.

Wskazówka 5 - zablokuj lub zgub rower - zablokuj rower przez przednie koło, ponieważ to ono odpada jako pierwsze.

Jazz oferuje czytelnikom MB 50 funtów zniżki na podstawowy rower za 299 funtów. Powołaj się na MBChill04, aby zrealizować zamówienie. Odwiedź stronę chillbikes.com i bądź na bieżąco z ofertami i konkursami na Twitterze @chillbikes.

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria