Wzmocnij swój biznes dzięki darmowemu oprogramowaniu dla salonów od Fresha.

Czy słyszałeś o najlepszym oprogramowaniu salonowym Fresha, które jest darmowe dla fryzjerów i męskich salonów fryzjerskich?

Jak wszyscy wiemy, w świecie online, cyfrowym i mobilnym, technologia napędza wzrost w branży fryzjerskiej, kosmetycznej i spa z oprogramowaniem salonowym i aplikacjami do rezerwacji wizyt, które są teraz integralną częścią prowadzenia i zarządzania salonem.

Jednak nie wszystkie aplikacje do rezerwacji lub rozwiązania oprogramowania salonu są równe. Co jakiś czas pojawia się coś innowacyjnego, pomysłowego i zmieniającego reguły gry, co na nowo definiuje rynek i wyznacza nowe standardy, według których mierzeni są wszyscy inni dostawcy oprogramowania. Fresha jest właśnie taką innowacją!

Czym jest Fresha?

Znana wcześniej jako Schedul, Fresha to w 100% wolne od subskrypcji oprogramowanie do rezerwacji wizyt oraz kompleksowa platforma do zarządzania salonem i marketingu, pełna funkcji, z których można korzystać bez ograniczeń. Fresha nie tylko zapewnia partnerom najbardziej zaawansowane oprogramowanie do zarządzania terminami i ochrony przychodów, dzięki automatycznym przypomnieniom SMS i ochronie przed niestawieniem się na wizytę, ale także łączy salony i ośrodki spa z milionami konsumentów, którzy szukają i rezerwują terminy za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji do rezerwacji Fresha.

Jako najlepsza wyszukiwarka dla konsumentów poszukujących idealnych usług z zakresu pielęgnacji męskiej lub fryzjerstwa, zabiegów kosmetycznych lub spa, Fresha obsłużyła już ponad 250 milionów wizyt na całym świecie, co czyni ją najszybciej rozwijającym się darmowym oprogramowaniem dla salonów w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.

Fresha - historia światowego sukcesu

Ponad 60 000 partnerów z branży fryzjerskiej, męskiej, kosmetycznej, spa i salonów paznokci oraz ponad 200 000 profesjonalistów z branży beauty i wellness w 120 krajach zaufało Fresha - od freelancerów po firmy wielooddziałowe. Intuicyjny, przyjazny interfejs i szeroki zakres bezpłatnych funkcji sprawiły, że Fresha stała się najpopularniejszym w branży oprogramowaniem dla salonów fryzjerskich, kosmetycznych i spa.

Uwolnij swój biznes fryzjerski i otwórz się na globalny rynek

Firma Fresha oferuje partnerom w 100% wolne od abonamentu oprogramowanie dla salonów fryzjerskich z nieograniczoną liczbą członków zespołu, rezerwacji, lokalizacji i transakcji. W pełni zintegrowane raportowanie, POS i nieograniczona inwentaryzacja są również dostępne, a niskie stawki za transakcję za pośrednictwem aplikacji lub sklepowych terminali kart płatniczych zapewniają szybkie płatności od klientów.

Doładuj swój rozwój firmy poprzez uwolnienie przychodów w miarę pozyskiwania i utrzymywania klientów

Kluczem do sukcesu każdego salonu fryzjerskiego, barberskiego czy kosmetycznego jest pozyskiwanie nowych i utrzymywanie obecnych klientów. Przystępując do programu Fresha, partnerzy uzyskują dostęp do rynku Fresha, który generuje rezerwacje wizyt, wzbogacone o recenzje, dzięki czemu klienci mogą dokonywać rezerwacji online z pełnym zaufaniem.

Jak wyjaśnia dyrektor generalny i założyciel William Zeqiri, to bezproblemowe, kompleksowe doświadczenie pomaga generować nowych klientów dla partnerów, a także chronić ich dochody. "Fresha Marketplace to jedna z naszych największych innowacji, ponieważ aktywnie łączy naszych partnerów z osobami poszukującymi usług fryzjerskich i kosmetycznych w swojej okolicy. Obsłużyliśmy już ponad 250 milionów wizyt na całym świecie, a ta funkcja pozwala partnerom promować swoją działalność, pozyskiwać nowych klientów i przekraczać swój potencjał handlowy. Partnerzy korzystają również z bezpieczeństwa płatności i ochrony przed nieobecnością z wiadomości SMS i innych zabezpieczeń. Mogą oni również promować swoją działalność za pomocą zaawansowanych, wbudowanych funkcji marketingowych platformy."

Przejdź na FREE z Fresha i przestań płacić za oprogramowanie dla salonów!

W miarę rozwoju i wzrostu firmy Fresha, współzałożyciel Nick Miller wyjaśnia, dlaczego Fresha jest darmowa i dlaczego Fresha namawia salony fryzjerskie i firmy zajmujące się pielęgnacją męską do zaprzestania płacenia za oprogramowanie. "Fresha daje fryzjerom i salonom fryzjerskim darmowy dostęp do innowacyjnego oprogramowania, a nasza firma rozwija się w miarę pozyskiwania klientów i generowania większych przychodów. Salony powinny płacić za oprogramowanie tylko wtedy, gdy działa ono na ich korzyść, a filozofia partnerstwa oznacza, że współpracujemy i rozwijamy się wraz z naszymi partnerami. To jest właśnie sposób firmy Fresha."

Partnerzy, tacy jak Leith Matthews z Akin Barber Shop, prowadzą całą swoją działalność w oparciu o oprogramowanie Fresha, twierdząc, że "80% naszych klientów dokonuje rezerwacji online za pomocą oprogramowania Fresha i jest ono niezwykle łatwe w obsłudze!".

Dołącz do Fresha BEZPŁATNIE, odwiedzając stronę www.fresha.com/for-business

To jest post sponsorowany we współpracy z firmą Fresha.

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria