Masz talent, będziesz podróżować

Fryzjerstwo to jeden z najlepszych sposobów na zarabianie na życie, a przenośne umiejętności mogą zaprowadzić Cię wszędzie.

Podróż Miguela Gutierreza rozpoczęła się w Liverpoolu, ale obecnie podróżuje on pod pseudonimem. The Nomad Barber (@thenomadbarber) zabrał swoje narzędzia w drogę na początku 2013 roku, od tego czasu bloguje swoje doświadczenia na stronie nomadbarber.com. Miguel mówi: "Nie byłem zbyt utalentowany akademicko, a fryzjerstwo wydawało mi się dobrym zajęciem społecznym. Zacząłem podróżować w wieku 18 lat i w końcu trafiłem na test handlowy do Patrick's w Sydney, Australia. Od tego czasu zdobyłem wiele doświadczenia i po wygraniu American Crew Face OFF postanowiłem rozpocząć projekt, który obejmuje trzy rzeczy, które kocham: barbering, podróże i filmowanie." Pielgrzymka barberów Miguela zaprowadziła go przez Europę, Bliski i Daleki Wschód, a przed powrotem do domu, gdzie spotka się ze swoimi braćmi i siostrami barberami z Wielkiej Brytanii na BarberConnect w maju, zabierze go do USA. "Świat jest wspaniałym miejscem i jestem dumny, że mogę nazywać się barberem, po tym jak barberzy z różnych środowisk przyjęli mnie jako przyjaciela" - mówi Miguel.

Luke Strickland (@thebarberluke) odnalazł swoją barberingową destynację w We Need A Hero Men's Grooming w Singapurze. Jak Luke się tam dostał? "Poszedłem na uniwersytet i miałem różne prace, które nigdy mnie nie uszczęśliwiały, więc podążyłem za moim pierwotnym marzeniem, aby zostać fryzjerem. Uwielbiam to rzemiosło i nigdy nie wyobrażam sobie, że mógłbym robić coś innego. Planuję zabrać ze sobą najwyższy poziom tej niesamowitej formy sztuki na cały świat, ale na razie jestem w Singapurze. Każdy dzień jest ciepły, w wolnym czasie podróżuję po Indonezji, a fryzjer wyższego kalibru był tu bardzo potrzebny. Jedna trzecia społeczności to emigranci i wszyscy oni mają historie z horroru o strzyżeniu. Już pod koniec pierwszego miesiąca miałem komplet rezerwacji" - wyjaśnia Luke.

Mike Taylor i Sheriff Mehmet z British Barbers Association (BBA @BritishBarbers) spędzili lotną wizytę w 5* Mandarin Oriental Hotel w Hong Kongu jesienią 2013 roku, spędzili gorączkowe 4 dni szkoląc zespół barberów w goleniu na gardło i zaawansowanym strzyżeniu na sposób BBA! BBA jest dumne z tego, że zostali zaproszeni do powrotu w 2014 roku. Mike mówi: "To było wspaniałe doświadczenie, które naprawdę pomogło nam zaprezentować brytyjski barbering grupie bardzo zróżnicowanych profesjonalistów. Łączenie nauczania z podróżowaniem jest genialne."

Zawsze sprawdzaj wszelkie pozwolenia na pracę lub wizy w miejscu docelowym. Powiedz nam, gdzie byś pojechał @modernbarbermag #barbertravel

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria