Śledź prawidłowo swoich pacjentów dzięki dokumentacji medycznej online

  1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro Health
  3. Śledź swoich pacjentów z odpowiednim ...

Digital health, rynek, który do 2020 roku ma osiągnąć wartość 206 mld dolarów, opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu technologii do opracowania szybszej, bardziej efektywnej i opłacalnej opieki medycznej.

W tym kontekście rejestry medyczne online pozycjonują się jako ważny zasób dla centrów estetycznych, szpitali, klinik i ośrodków medycznych, dając im możliwość optymalizacji usług i zarządzania rejestrami. W rzeczywistości uzyskują one znaczne korzyści dzięki wdrożeniu tego narzędzia:

Wizualizacja zapisów przez cały czas

Rejestracja tej dokumentacji medycznej odbywa się w 100% online, dzięki czemu masz do niej dostęp zawsze, gdy tego potrzebujesz, potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do Internetu. Będzie można również sprawnie i bez konieczności podróżowania podzielić się nimi ze specjalistami, którzy pracują w ośrodku i wspierają diagnozę określonych przypadków.

Spersonalizowane zapisy

Format historii jest w pełni konfigurowalny, a dzięki najnowocześniejszemu oprogramowaniu można nawet przesłać zdjęcia przed i po leczeniu pacjentów. W ten sposób można zachować dokładny zapis swojej pracy i udowodnić jej skuteczność za pomocą zdjęć wyników.

Integralność i bezpieczeństwo danych

Kiedy przechowujesz dokumentację na papierze lub w oprogramowaniu, które nie jest hostowane w chmurze, bardzo trudno jest zapewnić integralność i bezpieczeństwo informacji. Może ulec zniszczeniu, zostać skradziona lub nawet utracona w wyniku katastrofy. W każdym przypadku wyniki będą zawsze katastrofalne dla centrum medycznego i jego pacjentów, ponieważ nie będzie możliwości kontynuowania leczenia na podstawie rzeczywistych danych.

Optymalizacja zarządzania archiwami

Wdrożenie dokumentacji medycznej online pozwala zaoszczędzić na infrastrukturze i kosztach osobowych związanych z utrzymaniem fizycznego archiwum. Ponadto optymalizują zarządzanie, ponieważ wystarczy kilka kliknięć w interfejsie systemu, aby znaleźć konkretne informacje w danym momencie; przydatna możliwość odzyskania np. kart pacjentów, którzy przez lata nie korzystali z Państwa usług, ale postanowili zrobić to ponownie.

Podsumowując, dokumentacja medyczna online pozwala na optymalizację doświadczenia klienta, optymalizację zarządzania dokumentacją i dokładne śledzenie postępów w leczeniu. Co najlepsze, dostawcy tego oprogramowania oferują pakiety dostosowane do potrzeb każdej firmy.

Powiązane artykuły:

  1. 6 Powodów, dla których nie należy śledzić klientów za pomocą Excela
  2. Internetowy rejestr medyczny: sprzymierzeniec w opiece nad pacjentami i ich monitorowaniu
  3. Jak otworzyć gabinet lekarski i błyskawicznie zdobyć pacjentów?

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria