Fryzury przyjazne kapeluszom

Letnia moda może być ulotna, ale drogie panie, witajcie z powrotem w zimie! Zimowe stylizacje dla nas, biednych, zubożałych mieszkanek północnej Europy, trwają przez najdłuższą część roku, a żeby się sprawdziły, muszą łączyć praktyczność ze stylem. Nie musisz wyglądać super sensownie, ale musisz być przytulna, bo inaczej co roku ryzykujesz, że będziesz wyglądać jak najpopularniejsza zimowa stylizacja w Wielkiej Brytanii - ze spiętymi ramionami i cieknącym nosem...

Jednym z najlepszych sposobów na utrzymanie ciepła w dobrym stylu jest noszenie czapki - akcesorium stworzonego do wyrażania siebie, które jednocześnie zapobiega utracie od 10% do 40% ciepła ciała. Nasze nakrycia głowy często mówią o nas tyle samo, co nasze fryzury - niezależnie od tego, czy wolisz wyglądać modnie, ale przytulnie w czapce lub kapeluszu z daszkiem, wyzywająco w fedorze, czy też najefektowniej w sztucznym futrze.

Nie ma co do tego wątpliwości, że świetne nakrycie głowy znacznie poprawia ogólny wygląd, ale co decyduje o Twoim wyborze? Czy jest to Twój kształt twarzy? Wyczucie mody? Czy po prostu to, co chwyciłaś z wieszaka w drodze do drzwi? Większość z nas może odpowiedzieć twierdząco na większość lub wszystkie powyższe pytania, ale prawdopodobnie znacznie mniej osób może szczerze powiedzieć, że przy wyborze czapki zimowej bierze pod uwagę swoją fryzurę. Niemniej jednak, nie sposób nie nosić ich obu naraz, a odpowiednia czapka i odpowiednie włosy mogą podwoić ich wpływ i stworzyć rewelacyjne uzupełnienie, podczas gdy czapki i włosy, które do siebie nie pasują, mogą od siebie równie mocno odstawać. Przyjrzyjmy się zatem kilku modnym zimowym nakryciom głowy, które w połączeniu z idealnie dobranymi włosami, pozwolą Ci nabrać pewności siebie w tym sezonie.

Osoby, które uwielbiają czapki z daszkiem i czapeczki, mogą nadać tym fryzurom seksowny wygląd, dodając do nich trochę długości, gdyż bez niej, fryzury te mogą zbyt mocno podkreślać twarz. Jeżeli masz długie włosy, masz gwarancję, że będziesz wyglądać fantastycznie, w przeciwnym razie starannie ułóż grzywkę na czole, aby nadać twarzy odpowiednią oprawę, zwłaszcza jeżeli ma ona bardziej okrągły kształt.

Kolejnym trendem, który wszyscy tutaj uwielbiamy jest filcowy kapelusz z klapkami.

Jest to uroczy, klasyczny kapelusz o mglistym, sennym klimacie, który można nosić zarówno do pracy, jak i na co dzień, a co równie ważne, pasuje do każdego stylu i długości włosów. Uzupełnij go okularami w stylu vintage z lat 70-tych i ciesz się powiewem tajemniczości, jaki daje szeroki rond.

Dla niektórych osób, sztuczne futro jest jedynym sposobem na przetrwanie zimy, a jeśli tak jest w Twoim przypadku, to w tym sezonie czapka kozacka jest wszystkim, co będziesz chciała mieć na sobie. Jest to prawdziwy element oświadczenia, noszony już przez Kate Middleton (więc zdobądź go wcześniej, zanim zniknie z półek), ma elegancki wpływ, ale pamiętaj, że osoby o kwadratowych twarzach będą musiały złagodzić krawędzie, więc długie włosy są preferowane dla równowagi.

Fani całorocznych kapeluszy, ten jest dla Was. Fedora z szerokim rondem jest klasyczną podstawą; łatwa w noszeniu, jest idealnym, uniwersalnym nakryciem głowy, które można nosić przez cały rok. Ten styl miał wiele wcieleń w ciągu ostatnich kilku lat, ale w tym sezonie trendem jest szerszy brzeg. Super fajny i elegancki, fedor pasuje do każdej fryzury i kształtu twarzy, częściowo dzięki wgłębionej górze.

Skorzystaj więc z naszych wskazówek i zachowaj tej zimy swobodną elegancję pod czapką - a dla tych, którzy po prostu nie mogą się przekonać do stania się członkiem grupy kapeluszy, nie ma obawy - nauszniki znów są modne!

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria