Ujawnione: Zwycięzcy konkursu Wahl UK 2021 British Barber and Barbershop

Zwycięzcy nagród Wahl UK British Barber i British Barbershop of the Year 2021 zostali ogłoszeni na stoisku Wahl UK w drugim dniu tegorocznych targów Salon International, a poniżej możecie zobaczyć, kto zabrał nagrody do domu.

Zwycięzcy tegorocznych nagród otrzymują możliwość pracy z Wahl UK przez cały rok, ogłoszony do licznie zgromadzonego tłumu. W ciągu trzech dni na scenie odbywały się również liczne pokazy i prelekcje, w tym "Showcasing Wahl", "New Looks", "The Wahl Way" i "Academy Masterclass".

W konkursie Wahl British Barber of the Year, Rhys Whitehouse został ogłoszony tegorocznym zwycięzcą, zgarniając zwycięstwo wśród rekordowej liczby zgłoszeń.

Po zwycięstwie Rhys wziął na swój Instagram, aby skomentować: "Dziękuję wszystkim, którzy byli częścią mojej podróży do tego momentu, zarówno pozytywnej, jak i negatywnej. Niezależnie od tego, jak mnie zainspirowaliście lub zmotywowaliście do stania się tą wersją siebie, dziękuję za każdą rolę, jaką odegraliście. Nie mogę się doczekać, aby wziąć się do pracy jako dumny członek Zespołu Artystycznego Wahl."

Za Brytyjski Salon Fryzjerski Roku 2021, firma Wahl nagrodziła Parlous Barbers. Mający swoją siedzibę w Londynie salon ma historyczne korzenie w legendarnej opowieści o Sweeneyu Toddzie i słynie z luksusowego wnętrza i obsługi.

Poprzednimi laureatami tych prestiżowych nagród byli m.in. właściciel Amigos Barbers, Kilian Maddison, oraz Andy's Barber Shop z siedzibą w Bicester.

Po powrocie do Salon International, Wahl zamieścił na swoim Instagramie: "Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się, aby oglądać nas przez ostatnie 3 dni, niesamowitemu zespołowi edukacyjnemu i artystycznemu Wahl, finalistom konkursu, modelom i oczywiście naszemu gospodarzowi, Globalnemu Dyrektorowi Artystycznemu Wahl, Simonowi Shaw".

Kontynuowali: "Jak wspaniałe to było uczucie być z powrotem robić to, co wszyscy kochamy najbardziej? Edukowanie, uczenie się, dzielenie się pomysłami, nadrabianie zaległości ze starymi przyjaciółmi, nawiązywanie nowych znajomości i po prostu świetnie spędzony czas, świętując to, co najlepsze w najwspanialszej branży na świecie!"

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria