3 najważniejsze wskazówki, które sprawią, że Twój salon fryzjerski będzie szczęśliwszy

Ciężka praca to świetna sprawa, ale Twój biznes to miejsce, do którego ludzie przychodzą, aby się zrelaksować i poczuć dobrze we własnej skórze, dlatego ważne jest, aby nie być zbyt zajętym, mówi aplikacja do zarządzania biznesem Beu. Po tym wszystkim, mając skórę i kształt brody, podczas gdy fryzjer odpowiada na teksty i aktualizuje swoje socials nie brzmi dokładnie jak miejsce zen.

Ale nie martw się, Beu ma 3 najlepsze wskazówki, które pozwolą Ci utrzymać Twój barbershop w strefie relaksu, jednocześnie maksymalizując wydajność Twojego biznesu.

Jaka jest Twoja złota godzina?
Czy najbardziej produktywny jesteś w godzinie przed lunchem, czy może wieczorem, kiedy jesteś poza salonem i właśnie wróciłeś do domu? Jakkolwiek by nie było, jeśli pracujesz na własny rachunek lub jesteś właścicielem salonu fryzjerskiego, jedno jest pewne - Twoja praca nie kończy się w momencie wyjścia ostatniego klienta w ciągu dnia. Jeśli znajdziesz się z górą pracy administracyjnej, zastanów się, kiedy jesteś najbardziej produktywny i zaplanuj pracę w skupieniu. Zaparz kawę, włóż słuchawki, a na pewno uda Ci się to zrobić szybciej niż się spodziewasz.

Optymalizacja oprogramowania
Wiem, że jesteś prawdopodobnie znudzony słysząc, że oprogramowanie może rozwiązać wszystkie swoje problemy ... ale wysłuchaj mnie przez chwilę. Większość fryzjerów korzysta z Instagrama, aby promować swoją działalność, ale to jest tak łatwo znaleźć się spędzić zbyt wiele próbując nadążyć za wszystkimi postami, polubieniami i komentarzami. Jedną z rzeczy, które można zrobić jest planowanie wszystkich swoich postów z wyprzedzeniem. Można to zrobić za pomocą funkcji szkiców Instagram, lub z 3rd party oprogramowania, które będą nawet automatycznie publikować swoje posty w czasie zaplanowanym. Oznacza to, że można rozbić wszystkie swoje społeczne na tydzień jeden wieczór, przed telewizorem z kieliszkiem wina - zamiast próbować wymyślić chwytliwy podpis w sklepie. Również za pomocą platformy zarządzania barber, aby utrzymać się na szczycie wszystkich swoich wizyt, pracowników i finansów jest koniecznością - co jest doskonałym segue do mówienia ci, aby sprawdzić Beu. Poważnie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zrób to teraz - to odmieni Twój biznes.

Listy rzeczy do zrobienia
Im bardziej jesteś niezorganizowany, tym bardziej skorzystasz z posiadania solidnej listy rzeczy do zrobienia zanotowanej każdego dnia. Zanim zaczniesz jakąkolwiek pracę, usiądź z kawą na 10 minut i zapisz wszystko, co musisz zrobić przed końcem dnia. Odwołuj się do tej listy przez cały dzień, a następnie przenieś wszelkie niekompletne zadania na następny dzień. Dzięki temu będziesz nie tylko bardziej produktywny, ale również dotrzymasz wszelkich terminów.

Na co czekasz? Jeśli jesteś właścicielem salonu fryzjerskiego lub prowadzisz własną działalność gospodarczą, odwiedź stronę www.beuapp.com/get-software aby już dziś ulepszyć swój biznes.

To jest post sponsorowany we współpracy z Beu.

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria