Kontroluj swoje centrum medyczne za pomocą oprogramowania do zarządzania

 1. Strona główna
 2. Blog AgendaPro Health
 3. Kontroluj swoje centrum medyczne za pomocą oprogramowania ...

W dzisiejszym świecie trudno jest uniknąć korzyści płynących z ery cyfrowej, gdy szukasz doskonałych usług. Dla pracowników służby zdrowia dobre samopoczucie ich pacjentów jest priorytetem i dlatego to na nim koncentrują swoje największe wysiłki. Chociaż dobra usługa nie oznacza tylko dobrej opieki medycznej, konieczne jest również uwzględnienie aspektów administracyjnych i zarządzania.

Technologia w tej dziedzinie poszła do przodu i dziś możliwe jest zarządzanie wszystkimi procesami administracyjnymi poprzez oprogramowanie do zarządzania. To narzędzie sprawi, że staniesz się bardziej kompetentny na rynku, pomagając zmaksymalizować swoje zasoby. Oszczędzisz czas i pieniądze, wykorzystując technologię na swoją korzyść, a jednocześnie dodasz istotny element - bezpieczeństwo informacji o swoich pacjentach.

Oprogramowanie do zarządzania Narzędzia

 • Tworzenie spersonalizowanej/ograniczonej dokumentacji medycznej online z uwzględnieniem ewolucji pacjenta.
 • Zautomatyzowane planowanie wizyt, unikanie konieczności ciągłego odbierania telefonów, ponieważ sami pacjenci będą przyjmować swoje wizyty online.
 • Dostęp do agendy online z telefonu komórkowego lub laptopa.
 • Przypomnienie o wizycie z informacją dla pacjenta i powodem konsultacji.
 • Profil pacjenta z historią wizyt i danymi kontaktowymi.
 • Badania satysfakcji pacjentów w celu uzyskania informacji zwrotnej i zapewnienia lepszych usług.
 • Kontrola przepływu gotówki i automatyczne naliczanie prowizji dla profesjonalistów.


Jak wspomniano powyżej, jednym z podstawowych aspektów, które skorzystają z oprogramowania do zarządzania, jest bezpieczeństwo informacji o pacjentach.

Dzięki dokumentacji klinicznej online historia, diagnozy i leczenie będą w jednym miejscu, z łatwością dostępu do nich z każdego miejsca i z każdego komputera. Będziesz mieć pewność, że nie utracisz informacji, ponieważ będą one przechowywane w chmurze, z zaletą przyznania dostępu tylko tym, których uznasz za niezbędnych. Będziesz mógł również drukować i pobierać pliki hurtowo. Kolejną zaletą posiadania oprogramowania do gabinetu jest możliwość powiązania badań, plików i zdjęć z profilem pacjenta.

Oprogramowanie do zarządzania ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zarządzać i rozwijać swoją firmę. AgendaPro to wiodące oprogramowanie do zarządzania w Ameryce Łacińskiej, dzięki niemu wyniki są widoczne:

 • 60% wzrost liczby umówionych spotkań
 • Spadek liczby nieobecności o 48%.
 • 160% wzrost przychodów po roku
 • Oszczędność ponad 20 godzin pracy w miesiącu.

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria