Trendy na scenie nowoczesnego barbera na Salon International 2021

Scena Modern Barber na Salon International 2021 była pełna najgorętszych trendów i największych nazwisk barberów, którzy pojawili się na scenie, aby podzielić się swoją wiedzą, takich jak Kevin Luchmun, Hayden Cassidy, Mike Taylor, Tom Chapman i wielu innych.

Od super ostrych fade'ów po grungowe długie loki, szeroka gama fryzur została zaprezentowana na scenie Salon International 2021, a każdy barber nauczył nas czegoś nowego.

Scena Modern Barber na Salonie 2021

Sobota 16 października

JFH Social wyszedł na scenę z Neilem Tonerem, aby popracować nad trzema odcieniami, jednocześnie opowiadając o swoich ambicjach, o tym jak doszli do miejsca, w którym są teraz i jak ważne jest, aby pozostać pozytywnym. Jako radę dla nowych fryzjerów, zespół zalecił przedefiniowanie idei sukcesu (kluczowy wniosek: nie chodzi tylko o pieniądze) oraz znalezienie idealnej równowagi między pracą a życiem prywatnym, angażując się w zdrowe zajęcia, aby zachować pozytywne nastawienie.

Następnie, Hayden Cassidy pokazała to, co najlepsze w gamie produktów Andis - ostre cięcie, utrzymując ostrze płasko przy głowie dla precyzji, jednocześnie pracując blisko naturalnego kształtu. Następnie zdjęła ciężar z czubka głowy, wygładzając ostrze na włosach do przodu, po czym wykończyła i dopracowała krawędzie - lub, jak to określiła, "nadała ramę swojej pracy". Hayden zaprezentowała następnie trzy nowe fryzury - ulizaną fryzurę z fioletowymi pasmami, ulizaną fryzurę zwężającą się z tyłu oraz kręconego mulleta. W dalszej części dnia, zespół Manifesto, na czele z Rino Riccio, wykonał kilka dłuższych fryzur w improwizowanym stylu, po wyjaśnieniu ich osobistej historii. W stylizacji Rino zaokrąglono końcówki na czubku głowy, zwracając uwagę na ich odpowiedniość - naturalne tekstury i opadające włosy, które pasują do kształtu głowy. Dwie pozostałe fryzury, wykonane przez członków zespołu, Toma i Dylana, czerpały inspirację odpowiednio z młodego Leonardo Di Caprio i Sida Viciousa. W obu przypadkach zastosowano techniki, które sprawiły, że proces stylizacji był jak najbardziej naturalny i codzienny, np. dodanie tekstury poprzez przeczesanie włosów dłońmi.

Zespół artystyczny HAIRDOTCOM zaprezentował trzy fryzury na różnych długościach włosów, przy użyciu imponującego zestawu narzędzi. Obok dwóch pomysłowych zastosowań naturalnych loków, pracujących blisko siebie w celu stworzenia mocnych kształtów z miękkimi wnętrzami, odbyła się wycieczka po perukach w wykonaniu ekspertów. Debiutując z trzema perukami podczas 40-minutowej sesji, jeden stylista zaprezentował całą gamę fryzur z wykorzystaniem peruk z włosów ludzkich, w tym długie, lejące się loki i jeden szczególnie wyróżniający się, gładki ul.

Niedziela 17 października

Zespół Hairforce 1 rozpoczął dzień pokazem wiedzy z zakresu afro, wprowadzając na scenę dwóch absolwentów akademii, którzy strzygli się przez dwa dni, przy czym jeden z nich zdecydował się wykonać całe strzyżenie na żywo. Trio wykonało różne rodzaje cięć afro - taper, mid fade i low fade - i zaoferowało publiczności najlepsze praktyki w tym zakresie.

Następnie, dynamiczny duet Ken Hermes i Dean Gleeson zaprezentował dwa różne style, jednocześnie pozostając interaktywnym z publicznością. Dean stworzył gładką fryzurę z dłuższą fryzurą i quiffem, obramowaną bocznymi cięciami i schludnym tyłem, podczas gdy Ken zajął się przycinaniem zarostu.

W dalszej części dnia, Chapter Education z Dublina zademonstrował dwie dłuższe fryzury, jedną zaczesaną do tyłu, a drugą zaczesaną do góry. Podczas całej sesji, rozdawali oni torby z upominkami dla publiczności i odpowiadali na pytania, a także mówili o tym, że przedkładają maszynki do strzyżenia piór nad nożyczki.

Poniedziałek 18 października

Kolektyw Lion Barbers, prowadzony przez Toma Chapmana, rozpoczął dzień z trzema ambasadorami wykonującymi wyjątkowe cięcia, dzieląc się jednocześnie spostrzeżeniami na temat zdrowia psychicznego i zapobiegania samobójstwom. Po pokazie zwiastuna "£1.7 Million Haircut", krótkiego filmu Kolektywu dostępnego na Amazon Prime, przedstawili oni cztery filary, których przestrzegają podczas wykrywania potencjalnych problemów ze zdrowiem psychicznym u klientów: rozpoznaj, zapytaj, słuchaj i pomóż.

Creswell Barber Co. zadebiutowała trzema stylizacjami dla zapracowanych fryzjerów, na czele z samą Natalie Creswell. W trakcie wykonywania stylizacji wchodzili oni w interakcje z publicznością i otwarcie opowiadali o swojej drodze do branży i o tym, jak trafili do Creswell Barber Co.

W dalszej części dnia gospodarz sceny Danny Robinson miał swoją szansę zabłysnąć w jednym z momentów, gdy wraz z innymi członkami zespołu pracowali nad kilkoma ostrymi strzyżeniami, podczas gdy Danny oferował publiczności swoje mądrości na temat tego, jak znalazł się w miejscu, w którym jest teraz, oraz znaczenia spotkań towarzyskich i nawiązywania kontaktów w branży

.

Dla odmiany Millie Kendall porozmawiała ze Stewartem Robertsem z Haircuts4Homeless o jego doświadczeniach i o tym, co obecnie robią. Kluczowe punkty rozmowy obejmują nadchodzącą książkę, jak emocjonalnie satysfakcjonująca jest ta praca i szczere historie zwolenników Stewarta, takich jak Fergie i Nina Yndis.

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria