Denman ogłasza Lions Barber Collective partnerem charytatywnym

Firma Denman International ogłosiła organizację charytatywną zajmującą się zdrowiem psychicznym, The Lions Barber Collective, swoim partnerem charytatywnym na rok 2022.

The Lions Barber Collective podnosi świadomość na temat zdrowia psychicznego i zapobiegania samobójstwom, oferując szkolenia dla profesjonalistów, aby rozpocząć rozmowę na temat zdrowia psychicznego za fotelem. W ramach swojego wsparcia Denman będzie sponsorował edukację, imprezy typu pop-up i kluczowe działania przez cały rok, a także dostarczał markowe narzędzia i przekazywał na cele charytatywne procent ze sprzedaży każdego narzędzia z nowej gamy profesjonalnych narzędzi barberskich Jack Dean by Denman.

Dyrektor ds. sprzedaży międzynarodowej, Martyn Wady, powiedział: "Problemy związane ze zdrowiem psychicznym i samobójstwa niestety dotykają życia tak wielu osób, w tym pracowników firmy Denman i naszej szerszej sieci partnerów".

Martin dodał: "Aktywnie szukaliśmy możliwości zaoferowania sponsoringu i wsparcia dla sprawy, a niesamowita organizacja charytatywna Toma umożliwia nam wywieranie pozytywnego wpływu. Jesteśmy wdzięczni za całą pracę wykonaną przez The Lions Barber Collective i cieszymy się na nadchodzący rok."

Założyciel The Lions Barber Collective, Tom Chapman, powiedział: "Jak wszystkie organizacje charytatywne, nasze potrzeby to zawsze fundusze i świadomość, ta współpraca z Denman oferuje bardzo potrzebne wsparcie w obu tych kwestiach i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co możemy razem osiągnąć."

Lions Barber Collective oferuje edukację i wsparcie, aby pomóc fryzjerom w tworzeniu środowisk sklepowych, które są bezpieczną przestrzenią dla ich klientów i podnoszą świadomość w zakresie dobrego samopoczucia psychicznego i zapobiegania samobójstwom. Szkolenie BarberTalk daje profesjonalistom z branży fryzjerskiej narzędzia, dzięki którym mogą oni pomagać swoim klientom i łączyć ich z dostępnymi zasobami, które naprawdę wpłyną na ich dobre samopoczucie podczas wizyt u fryzjera, kosmetyczki czy barbera.

Nagrody Collective Pride Awards odbędą się w kwietniu 2022 r., a ich celem jest uhonorowanie pracy profesjonalistów z branży fryzjerskiej i kosmetycznej, którzy robią niesamowite rzeczy dla swoich lokalnych społeczności. Więcej informacji na temat konkursu Collective Pride Awards można znaleźć tutaj

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria