Aktualizacja: Usługi opieki osobistej BĘDĄ mogły być otwarte na wszystkich poziomach.

W oczekiwaniu na treść oficjalnej konferencji prasowej premiera, jest to dobra wiadomość dla fryzjerów i salonów, ponieważ na stronie 23 rządowego COVID-19 Winter Plan stwierdza, że osobista opieka może być otwarta we wszystkich poziomach.

Premier ogłosił również, że krajowe zamknięcie w Anglii zakończy się w środę 2 grudnia i zastąpi je system warstwowy.

Poniższy fragment pokazuje, jak będzie wyglądał system warstwowy. Pozytywnie, opieka osobista pozostanie otwarta we wszystkich trzech poziomach.

Przemawiając z Kancelarii Premiera wcześniej dzisiaj (poniedziałek 23 listopada) Boris Johnson powiedział:

"Panie Marszałku, dziękuję bardzo i za pozwoleniem, złożę oświadczenie w sprawie rządowego planu zimowego COVID-19. Po raz pierwszy od momentu pojawienia się tego nieszczęsnego wirusa możemy dostrzec drogę wyjścia z pandemii. Przełom w leczeniu, testach i szczepionkach oznacza, że kawaleria naukowa jest teraz w zasięgu wzroku i w głębi serca wiemy, że w przyszłym roku odniesiemy sukces.

Do wiosny, te postępy powinny zmniejszyć potrzebę ograniczeń, które znosiliśmy w 2020 roku i sprawić, że cała koncepcja blokady Covid będzie zbędna."

Potwierdził, że zamiast tego będziemy wracać do regionalnego podejścia warstwowego, stosując najsurowsze środki tam, gdzie Covid jest najbardziej rozpowszechniony.

Premier zakończył następującym stwierdzeniem: " Każdy może pomóc przyspieszyć nadejście tego momentu, kontynuując przestrzeganie zasad, poddając się testom i samoizolacji, gdy zostanie poinstruowany, pamiętając o rękach, twarzy i przestrzeni, i ciągnąc razem dla jednego ostatecznego pchnięcia do wiosny, kiedy mamy wszelkie powody, aby mieć nadzieję i wierzyć, że osiągnięcia naszych naukowców w końcu zniosą cień wirusa."

Pełne przemówienie można przeczytać tutaj.

Czytaj dalej

Jak oglądać Modern Barber Awards

Odpowiedź NHBF na blokadę Irlandii Północnej "hokey cokey

10 rzeczy do zrobienia podczas lockdown 2.0

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria