Legacy95: Oryginalna estetyka vintage dla Twojego salonu fryzjerskiego

W miarę jak branża barberska ewoluuje w kwitnący sektor po radykalnej dekadzie modernizacji, która podniosła poziom męskich doświadczeń pielęgnacyjnych i doprowadziła do stworzenia kilku wnętrz wyznaczających granice, autentyczne vintage i tradycyjne wartości pozostają motywami przewodnimi wnętrz.

W uznaniu tego trendu i dla uczczenia 95 rocznicy istnienia firmy w 2016 roku, Takara Belmont wprowadziła na rynek model Legacy95. Z ikonicznymi cechami oraz luksusowo wyściełanym siedziskiem i oparciem wykonanym wokół żeliwnej ramy, fotel ten czerpał z barberskiego dziedzictwa marki, aby stworzyć je na nowo w nowoczesnej erze. Zainspirowany oryginalnym projektem z 1940 roku, Legacy95 skorzystał z zaawansowanej inżynierii i technik produkcji, aby zaprezentować klasyczny fotel pielęgnacyjny, który jest autentyczny zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Z możliwością blokady obrotu o 360 stopni i wyborem opcji podstawy zmotoryzowanej lub hydraulicznej, Legacy95 zapewnia doskonały komfort dla każdej usługi groomingu i ergonomiczną perfekcję dla barbera. Kultowa podstawa ze stali nierdzewnej z charakterystycznym logo TAKARA, wyściełana podpórka pod pięty i charakterystyczna krata z wyściełanymi oparciami na łydki, w połączeniu ze zintegrowanymi drążkami na suknię, dźwigniami odchylania i opcjonalnymi elementami, takimi jak miseczka do golenia, pierścień i drążki na suknię, zapewniają styl vintage, który sprawia, że ten fotel jest prawdziwym eksponatem w każdym salonie fryzjerskim.

Trzymając się tradycji, Legacy95 jest dostępny w czarnej lub czerwonej tapicerce ze srebrną lub czarną ramą oparcia, aby zapewnić przyciągający wzrok styl, który tworzy punkt rozmów, zapewniając jednocześnie dziesięciolecia niezawodności działania.

Fryzjerzy znajdujący się w centrum transformacji branży, tacy jak Kingsman, Tokyo i RW Wolf, przyjęli Legacy95, demonstrując jednocześnie jego międzynarodową wszechstronność, ponieważ znajduje on swoje miejsce zarówno w tradycyjnych, jak i współczesnych miejscach.

Odkryj na http://bit

.ly/tblegacy95Call:

020 7515 0333Email

: hairdressing@takara.co.uk

Treść sponsorowana

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria