Wygraj kolekcję produktów Percy Nobleman do wykorzystania lub sprzedaży w swoim Barber Shopie!

Udekoruj swój sklep najlepszymi kosmetykami do brody i wąsów od Percy Nobleman

Percy Nobleman ma zaszczyt przedstawić fantastyczną okazję dla Ciebie i Twoich klientów. Jeśli któryś z Twoich klientów postanowił wcielić się w dżentelmena i zapuścić brodę, lub jeśli ciągle dostajesz zapytania o przycinanie i pielęgnację brody, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Percy jest typem angielskiego dżentelmena, który budzi się wcześnie i przygotowuje się na nadchodzący dzień. Jego produkty do pielęgnacji brody są obecnie częścią codziennej rutyny tysięcy mężczyzn na całym świecie. Używają oni doskonale dobranych produktów Percy'ego, które pomagają okiełznać najdzikszą brodę, a także zwalczają okropne swędzenie brody!

Co jest w ofercie:

5 x Olejek pielęgnacyjny do brody Percy Nobleman's RRP ?19,99
5 x Balsam do brody Percy Nobleman - sugerowana cena detaliczna: ?16,99
5 x grzebień do brody Percy Nobleman - sugerowana cena detaliczna: 11,99
5 x Percy Nobleman?s Beard Wash RRP ?16.99
5 x wosk do wąsów Percy Nobleman - sugerowana cena detaliczna: ?10Jak wziąć udział:
Jeśli chcesz rozpocząć sprzedaż detaliczną w swoim salonie fryzjerskim lub po prostu nagrodzić swoich najbardziej lojalnych klientów fantastycznym prezentem, wystarczy, że odwiedzisz stronę www.percynobleman.com/modernbarber i podasz swój adres e-mail oraz dane kontaktowe. To wszystko! To tak proste, że każdy może to zrobić. Weź więc do ręki telefon lub tablet i zaloguj się, aby wziąć udział w konkursie! Konkurs trwa do 30 czerwca 2015 r., więc nie zwlekaj. Zwycięzca zostanie powiadomiony pocztą elektroniczną.

Warunki i zasady: Decyzja sędziego jest ostateczna. Nie będzie prowadzona żadna korespondencja. Nie ma alternatywy w postaci gotówki. Z zastrzeżeniem umowy sprzedaży z Percy Nobleman. Zakup nie jest konieczny.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.percynobleman.com lub zadzwoń pod numer 01273 277261. Śledź @Percynobleman

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria