OPEN SHOOT z Raspberry Jam Studio

Modern Barber nawiązał współpracę z nagradzanym fotografem Roberto Aguilarem i The London Barber, Kieronem Webbem, aby zaoferować dwudziestu barberom szansę uwiecznienia ich pracy na zdjęciach. Wielokrotnie nagradzany fotograf Roberto Aguilar spędził wiele lat pracując jako fotograf mody w Miami i Paryżu, zanim w 2004 roku przeniósł się do Londynu. Przez ponad dekadę pracował u boku Anthony'ego Mascolo, tworząc zdjęcia dla TIGI Haircare jako starszy fotograf wewnętrzny tej marki. Kieron Webb to międzynarodowy edukator i fryzjer sesyjny, który z pasją dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Duet ten współpracuje w celu uruchomienia własnego studia i akademii i zaoferował Modern Barber możliwość otwarcia swoich drzwi dla dwudziestu barberów, aby ich praca została uwieczniona na profesjonalnym zdjęciu. Kieron będzie służył kreatywną radą i wskazówkami, a Roberto będzie czarował za kamerą.

Co musisz zrobić: Wyślij zdjęcie lub dwa zdjęcia wycinka i modelki, którą chciałbyś sfotografować, na adres hello@modernbarber.co.uk, wpisując w temacie wiadomości "Shoot". z dopiskiem "Shoot" w temacie wiadomości do 30 marca. Wystarczy dobre zdjęcie z telefonu. Dołącz swoje imię i nazwisko, nazwy mediów społecznościowych i numer telefonu komórkowego.

Co się stanie potem: Twoja praca zostanie wybrana na podstawie jakości fryzury i modela. Profesjonalne modelki nie są wymagane, ale interesujący wygląd jak najbardziej! Zespół poinformuje Cię, czy masz jedno z 20 miejsc na sesję zdjęciową. Zostanie Ci przydzielony termin poranny lub popołudniowy oraz dalsze szczegóły. Będziesz musiał/a wystylizować całą stylizację! Jedyną zasadą jest to, że ubrania muszą być w kolorze białym, jasnoszarym i/lub kremowym, czyli w zasadzie we WSZYSTKICH neutralnych kolorach.

Jedynym kosztem są Twoje wydatki. Studio Raspberry Jam zapewni również wizażystkę do wykonania podstawowego makijażu skóry. Ostateczne zdjęcia zostaną opublikowane w lipcowym wydaniu magazynu Modern Barber Magazine.

Więcej informacji na temat barberingu i kursów fotograficznych można znaleźć na stronie internetowej The London Barber.

Roberto AguilarKieron Webb

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria