3 Essential Men's looks For Winter

Gdy kolejny rok zbliżał się do zwykle mroźnego końca, jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy, jakie zauważyliśmy w 2014 roku, jest to, że to właśnie chłopaki podkręcali temperaturę twórczą.

Nie ma co do tego wątpliwości, nasi mężczyźni coraz bardziej eksperymentują z liniami długości i wagi w swoich fryzurach, a ogólnie rzecz biorąc, męskie fryzury od miesięcy odzwierciedlają ten trend, napędzany przez zwiększone pragnienie czegoś zarówno wyjątkowego, jak i zindywidualizowanego. Nie tylko chłopcy są gotowi na bardziej rockowe, bardziej zdecydowane fryzury, ale także popularne obecnie fryzury, które łączy wspólna cecha - ich zdolność do tworzenia bardziej indywidualnych stylizacji w ramach szerokiego spektrum wyboru.

Dopasowywanie fryzur do indywidualnych potrzeb to jedna z podstawowych zasad, na której założyliśmy The Chapel, dlatego z przyjemnością informujemy, że tej zimy, panowie - to wszystko zależy od Was! Oto trzy fryzury na ten sezon, które wybraliśmy, aby inspirować i być pewnym, że możecie się nimi dobrze bawić.

Nasz zespół Islington są bang on trend dla chłopaków z dużą ilością barnet (i piłki!). Odrzućcie krótki, tył i boki i spójrzcie z litością na "hipsterską" topknot, czas przywitać się z pełnym, wyrafinowanym, majestatycznym "Man-bun", który odtąd będzie znany jako "Mun". Ten wygląd będzie działać bez próby, i może być połączony z dużą brodą dla pełnego "Jane Austen's pet caveman wygląd" lub noszone czyste ogolone (choć czujemy styl ten dramatycznie hirsute zasługuje na kilka dodatkowych akcesoriów twarzy).

Do stylizacji chwalebnego Mun polecamy Kerastase Spray a Porter, który wygeneruje ten wzruszający efekt po prostu rozpylając go na suchą sierść ręcznika, a następnie wysuszając lub pozostawiając do wyschnięcia w sposób naturalny. Man-buns są dobre, niezależnie od tego, czy są noszone nisko na karku, czy wysoko na koronie, więc baw się, wymyśl, co Ci odpowiada - a następnie złap się za ego i pokaż nam swoje muns boys!

W międzyczasie nasz zespół Tunbridge Wells jest również przekonany, że chłopcy powinni pozostawić swój krótki, dopasowany wygląd, zmierzając do czegoś bardziej wytrzymałego i surowego, aby uzupełnić elementy zimowe. Wierzą oni również, że nadszedł czas na dosłowne "o twarzy" w męskiej stylizacji, z zamianą nieokiełznanej brody pod ostrymi, dopasowanymi fryzurami na schludnie ubarwioną "męską brodę", kontrastującą z włosami o celowo rozczochranych teksturach.

Aby utrzymać luksusowy wygląd "grown-through rockabilly", wybrali oni, leczyć mokre włosy balsamem zagęszczającym Redken'a 06 i rzeźbić ręce podczas suszenia. Po wysuszeniu, użyj niewielkiej ilości czynnika Redken 22 Shape, aby zwiększyć rozdzielenie i definicję.

W naszym salonie Sevenoaks, zespół wybrał styl, który jest ciaśniejszy po bokach, ale nadal wszystko polega na zamiataniu tych długich, musujących pasm w celowo swobodny quiff "zeskrobany z twarzy". Zespół zaleca stosowanie Fibre Lift firmy Shu Uemura na lekko wilgotne, wysuszone ręcznikiem włosy, a następnie rozczesanie ich palcami podczas suszenia na średniej prędkości. Po wysuszeniu włosów, nałóż na ręce ilość Clay Definer wielkości grochu (również firmy Shu Uemura) i rozprowadź go po włosach, układając pasma w pożądany kształt.

Skorzystaj z naszych wskazówek, aby pozostać odważnym na mrozie, a niezależnie od pogody w ciągu kilku najbliższych miesięcy, jeśli chodzi o męskie włosy, wszyscy możemy przejść przez zimową krainę czarów...

O serwisie

Portal poświęcony aranżacji wnętrz salonów fryzjerskich.

Korzystając z naszych porad, dobór mebli i akcesoriów fryzjerskich nie będzie stanowił problemu.

Stwórz swój idealny salon razem z nami.

 

Kontakt

kontakt@partnerzy.info.pl

Galeria